Publicat : joi, nov. 1st, 2018

Liga a V-a – Rezultate, clasamente, programul urmatoarelor partide

Vă prezentăm rezultatele înregistrate în Liga 5 la fotbalul, situaţia din clasamente si meciurile viitoare:

Rezultatele etapaei a IX-a,Seria Sud
AS VOINTA DAIA – AS AGRO GOLD VLAD TEPES 6 – 3
AS VIITORUL PUTINEIU – AS VIITORUL PUIENI 2 – 1
AS GREACA – AS SABARELUL CIOCOVENI 0 – 3
AS PRO GOSTINU 2018 – AS SOIMII GHIZDARU 1 – 1
AS AGRI ANGEL GRADISTEA – AS VICTORIA STANESTI 0 – 0
AS PRUNDU – AS FORTUNA HERASTI 1 – 2
AS UNIREA FRATESTI – AS SCARISOARA 2 – 4
AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI – AS OLIMPIA MALU 0 – 8

CLASAMENT
1 AS FORTUNA HERASTI 24p
2 AS VOINTA DAIA 21p
3 AS AGRO GOLD VL. TEPES 19p
4 AS OLIMPIA MALU 18p
5 AS SCARISOARA 17p
6 AS SABARELUL CIOCOVENI 16p
7 AS PRUNDU 16p
8 AS VIITORUL PUIENI 11p
9 AS VIITORUL PUTINEIU 10p
10 AS VICTORIA STANESTI 10p
11 AS PRO GOSTINU 2018 10p
12 AS AGRI ANGEL GRADISTEA 8p
13 AS SOIMII GHIZDARU 7p
14 AS UNIREA FRATESTI 7p
15 PROGRESUL VA. DRAGULUI 7p
16 AS GREACA 5p

Etapa viitoare, duminică 04-noiembrie-2018, ora 11:00:
AS VIITORUL PUIENI – AS VOINTA DAIA
AS SABARELUL CIOCOVENI – AS VIITORUL PUTINEIU
AS SOIMII GHIZDARU – AS GREACA
AS PRO GOSTINU 2018 – AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI
AS AGRO GOLD VLAD TEPES – AS UNIREA FRATESTI
AS SCARISOARA – AS PRUNDU
AS FORTUNA HERASTI – AS AGRI ANGEL GRADISTEA
AS VICTORIA STANESTI – AS OLIMPIA MALU

Rezultatele etapei a VIII-a,Seria Nord
AS SPORTUL PADURENI – CS ZMEII OGREZENI II –
AS STEJARUL BULBUCATA – AS GLORIA SCHITU 8 – 1
AS VOINTA TOPORU – CS UNIREA VINATORII MICI 2 – 2
AS OLIMPIA MIRSA – AS REAL DRAGANEASCA 0 – 0
ACS MIHAI VODA – AS TINERETUL VADU LAT 3 – 1
CS PROGRESUL PALANCA – FC NAIPU 3 – 0

CLASAMENT:
1 ACS MIHAI VODA 20p
2 AS REAL DRAGANEASCA 19p
3 CS UNIREA VINATORII MICI 17p
4 CS PROGRESUL PALANCA 13p
5 AS VOINTA TOPORU 12p
6 AS STEJARUL BULBUCATA 11p
7 AS OLIMPIA MIRSA 10p
8 AS TINERETUL VADU LAT 8p
9 CS ZMEII OGREZENI II 6p
10 AS SPORTUL PADURENI 6p
11 FC NAIPU 5p
12 AS GLORIA SCHITU 3p

Etapa vitoare,duminică, 04-noiembrie-2018, ora 11:00
CS ZMEII OGREZENI II – AS STEJARUL BULBUCATA
AS GLORIA SCHITU – CS UNIREA VINATORII MICI
FC NAIPU – ACS MIHAI VODA
AS TINERETUL VADU LAT – AS OLIMPIA MIRSA
AS REAL DRAGANEASCA – AS SPORTUL PADURENI
AS VOINTA TOPORU – CS PROGRESUL PALANCA

Despre autor

-