Ofertă de muncă: Societate Comercială, angajează frigotehnist şi electrician

Societate Comercială,angajează Frigotehnist şi Electrician!

Oferim

• contract de muncă pe perioadă nedeterminată şi stabilitate în cadrul unei companii renumite
• pachet salarial atractiv
• multiple posibilităţi de dezvoltare în cadrul companiei

Candidatul ideal

• persoană serioasă, conştiincioasă şi de încredere
• disponibilitate la deplasări în diverse locaţii din ţară
• învăţare activă, spirit organizatoric, punctualitate, receptivitate
• deţinerea unui atestat/autorizaţie care să ateste calificarea pentru electrician sau frigotehnist va reprezenta un real avantaj, atât financiar cât şi profesional

Principale responsabilităţi

Frigotehnist
• Cunoştinţe privind depanarea, servisarea şi montarea echipamentelor – traseu frigorific, cunoştinţe despre rolul şi funcţionalitatea traductoarelor aferente echipamentelor tip chiller, VRV, DUCT-uri, aparate de aer condiţionat tip split cât şi cunoştinţe de mecanică pentru această clasă de echipamente
• Asigură asistenţa tehnică de specialitate la clienţi conform cerinţelor de contract ale beneficiarului şi ale legislaţiei/reglementărilor în vigoare asigurând calitatea lucrărilor specifice

Electrician
• Intinde cablurile prin tuburi fixe şi flexibile; instalează panouri de distribuţie, întrerupătoare de circuit, prize şi alte dispozitive electrice; repară şi recondiţionează instalaţii electrice, urmăreşte permanent respectarea parametrilor de calitate impuşi prin procedurile specifice de lucru sau prin instrucţiunile tehnologice, efectuează lucrul în condiţii de securitate

Mai multe informaţii la nr. de telefon – 0738.758.444